Ecosın Tablet

dorakitten

aranızda mantar için ecosin tablet kullanan var mı??? 1 hafta önce kedime mantar teşhisi konuldu aşı oldu ama hiçbir etkisi olmadı aksine boyununa yayıldı mantar. ecosinin çok iyi olduğunu okudum kullanan varsa görüşünü almak isterim

8 CEVAP

Selenkofte

Rica ederim. Direkt gidip alabilirsiniz veterinerede uygulatabilirsiniz mantar maalesef yayıldığında çok uzun sürede tedavi oluyor size bulaşmaması içinde dikkatli olmanızı tavsiye ederim bize bulaştı hala uğraşıyoruz.

Selenkofte

Bizde kullandık fakat iyileşme olmadığı için 2.dozda uygulandı yine geçmedi sanırım bizimki çok inatçıydı ecosinin iyi geldiği çok yavru var çünkü yazdığım yanıltmasın ben bizim başımıza geleni söylüyorum. En son çare kapsül ve sprey tedavisine başladı veterinerimiz aynı zamanda kantaron yağıda sürdük ve bağışıklığı için immun44 kullandık. Umarım biran önce geçer acil şifalar dilerim.

dorakitten

teşekkür ederim yanıtınız için.. peki bu ecosini direkt veterinere gidip alabiliyor muyuz herhangi rapor tarzı bir şey gerekiyor mu yoksa

dorakitten

umarım daha fazla yayılmadan durdurabilirim.. teşekkür ederim tekrardan iyi geceler????

Miyumiyuu

Benim kedimde de boynunda mantar vardı ve yaklaşık 3 kere iyileşip tekrar başlamıştı en son iyice yayılınca veterinerimiz kedimizi 2 kez ecosin ile yıkadı kedimde 10-15 gün sonra mantar kalmadı tamamen iyileşti ve tüyleri çok çabuk yeniden çıktı, kendim yıkamadığım için nasıl uygulanır bilmiyorum ama kedimde etkisi muhteşemdi. Mantardan korunmak için mutlaka kedinizin bağışıklığını güçlendirmeyi unutmayın..

MERHABA ECOSINI NERDEN ALABILIRIM BILDIGINIZ BIR VETERINER YADA ECZANE VARMIDIR TESEKKURLER..

Catworldd

Merhabalar, arkadaşların yorumlarına katılıyorum ecosini tek başına alırsanız pahalı eğer veteriner de yıkatırsanız daha uyguna geliyor. Veteriner hekiminizi arayıp fiyat bilgisi alabilirsiniz

mihriii

ecosin.efer instagram sayfasına mesaj atıp çevrenizde hangi veterinerlerde bulunduğunu öğrenebilirsiniz