Kedim Yavrusunu Hirpaliyor,

Demin attığım soruda fotoğraf istenmişti, siteyi pek bilmedigim için yeniden soru bölümüne yazıyorum,

8 CEVAP

Siyammm

Anne yavrunun zayıf kaldığı hissettiyse böyle yapıyordur hïrpaladïğı iki günde emzirdiğini gördünüz mü hïrpalamadan kastınız ne ? Tırmalïyormu

Anonymus552223

O dediginizi yapiyorlar ama biraz buyuyunce. Sizinki erken baslamis. Memeler de normal gorunuyor. Yavruruna zarar verecek kadar ileri gidecegini sanmam ama siz yine de goz kulak olun

Siyammm

Oyun oynamayı çalışıyordur belki sıkıldïysa :D siz enerjisini attırın

Siyammm

Kediniz yavruyu reddetmiş sanırım. Emzirmiyorsa yavruyu ayırın veterinerde süt tozu alın siz besleyin. Yavru büyüdüysede emzirmiyor olabilir kaç aylık yavru?

Yavru sadece bir haftalik daha ve annenin yavruyu emzirmesinde herhangi bir sorun yok, iki gündür yavruyu fazla hirpaliyor,ısırıyor ve bunu neden yapıyor bilmiyorum :/

Evet emzirmeye devam ediyor, yani herhangi bi sorun yok bu konuda, hırpalamadan kastım şu; mesela oyuncakla oynuyor gibi partilerinin arasına alıyor ve tirmaliyor aynı zamanda ısırıyor,sonra kaçıyor yavrudan ve tekrar yanına geliyor

Umarım dediğiniz gibi zarar vermez, teşekkür ederim ilgilenen arkadaşlar için,????

Gün içinde yeterince ilgileniyorum ama demekki daha fazla enerji kaybetmesini sağlamalıyım :Dd