Kedimin Cinsi Ne

Mmelisaa

Barınağa vereceklerdi bende oraya uyum sağlayamaz diye sahiplendim. Kediyi aldığım sahibi de cinsini bilmiyordu çok yuva değiştirmiş. Cinsi ne yardımcı olur musunuz?

19 CEVAP

Cansumuezza

British, barınağa verecek olan arkadaşın cinsi ne peki insan mı?

Anonymus552223

Iyi yapmissiniz umarim son yuvasi olur hayirli olsun kediniz. Lutfen ondan vazgecmeyin barinaklarda yaşam mumkun degil bin tane hastalik kapiyorlar ve sonlari yine sokak veya ölüm oluyor

British shorthair

Mmelisaa

Çok uyumlu ve sakin bir kedi neden bırakıldığını anlamadım bundan sonra benimle :)) bu arada yardımlarınız için teşekkür ederim

Mmelisaa

British ve blue russian kırması olabilir dediler

Gokgokgok

British yada schottis’e benziyor :)

BalliBadem

Yüksek ihtimal tüy dökmesi, masrafı, bakımı fln batmıştır gözlerine umarım sizinle uzun , mutlu ve sağlıklı bir ömür geçirir

Scottish'lerin kulakları mutlaka kırık oluyor. Profilimdeki gibi.

ZehraBulutt

Sahibinin dediğine katılıyorum ben de, hem british'e hem russian blue'ya benzeyen özellikleri var. Bu arada tebrik ederim sizi barınağa gitmekten kurtardığınız için.

ZehraBulutt

Duman scottish straight ler de var dik kulaklı, ama bu kedi onlara da benzemiyor

Aklıma ilk fold geliyo napim

Russian blue 'nun kulaklari baya buyuk oluyor. Bu kedi cok buyuk ihtimalle dediginiz gibi russian blue ve british shorthair kirmasi.

sekerfare21

Disiyse yeterince yavruladiysa ‘daha guzel’ bebeklerinden birini kendilerine alip, anneyi de barinaga atmak istemis olabilirler. İsi ticarete dokenlerde pek vicdan olmuyor.

Siyammm

Kesinlikle british melez ama safkan degil