Peki Benim Kedimin Cinsi Ne?

FridaDora

Araştırdım, uyuşan pek bişe bulamadım yada ben anlamadığım için bilemedim? Bilenler bilgilendirin lütfen benim bebeğimin cinsi ırkı özellikleri neler? Ne sever nelere dikkat edilmeli?

16 CEVAP

BalliBadem

Cinsini bilmiyorum fakat ne sevdiği kediye özgüdür ırka değil ve nelere dikkat edilmeli sorusu her kedi için aynıdır;
Kaliteli beslenmeli
Camlara balkona önlem alınmalı

Anonymus552223

Tanidikca siz bileceksiniz ozelliklerini, hepsi farkli oluyor.

Siyammm

Tekir kedi . Kedi kedidir cinse özel zevkleri yok .

LadyAndCat

Maşallah çok güzel bir Smokin (Tuxedo) kediniz var. Kürk rengine göre Smokin deniyor.
Evcil (Domestic Cat).

Siyammm

Tuxedo bildiğim kadarıyla sadece bir tüy örtüsü arkadaşlar aydınlatır

FridaDora

Teşekkür ederim arkadaşlar. Zeki olduğunu baştan belli etti zaten, ben biraz da bu yüzden sordum cins özelliklerini bilirsem eğlenmesini, oyunlarını daha zevkli kılabilirim diye düşündüm. Bilgiler için herkese tek tek teşekkür ederim ????

Elifozdemrrr

Tudexo(smokin)

ZehraBulutt

Kediniz sokak kedisi diye tabir edilen anadolu kedisi. Kürk deseni tuxedo yani smokin. Tüm kediler gibi oynamayı, uyumayı, yaramazlık yapmayı severler. Tuxedo kedilerin çok zeki olduğu söylenir bakalım sizinki de öyle mi olacak :)

tuanaerol5755

smokine benzettim

Yagizsolakk

TEKİR Bİ KÜRK RENGİ VEYA ÇEŞİDİ DİYEBİLİRİZ. DİLE AŞINA OLMUŞ SOKAK HAYVANLARINA TEKİR DEMEK YANLIŞTIR. SMOKİN KÜRKE SAHİP MELEZ Bİ IRK MUHTEMELEN KEDİNİZ. SAĞLIKLI GÜNLERİNİZ OLSUN.

PinarG1903

Melez ırk olarak geçiyor ama kürk rengine bakıldığında Smokin deniliyor.Benim de bir smokin yavrum var her kedinin özelliği kişiliği farklıdır tıpkı insanlar gibi ancak smokinler bir başka oluyor bence:)

LadyAndCat

“ DİLE AŞINA OLMUŞ SOKAK HAYVANLARINA TEKİR DEMEK YANLIŞTIR”
HAKLISINIZ YAĞIZ BEY.
HER KEDİYE TEKİR DENİYOR AMA DEĞİL. TEKİR ÇİZGİLİ DESENLİ KEDİLER İÇİN OLAN BİR İFADEDİR.

Anonymus552223

Ben her kediye tekir demeye devam etcem:)

uzumkitty

benimkinin cinsi de SMOKİN

Tuxedo cinsi bir kedi. Tuxedo cinsi çok zekidir derler.