Kayseride Oturan Arkadaşlar Bakabilir Mi

nilayy24

Arkadaşım kedisini kayseride belediyede kısırlaştırmak istiyor. Yapıyorlar mı acaba bilgisi olan var mı?

2 CEVAP

Drawhel

Yapıyorlardır fakat çok sağlıklı olacağını düşünmüyorum, büyük ihtimalle ücret almayacaklardır bu yüzden özen gostermezler, bı veteriner kliniğinde kısırlaştırma yapmasini tavsiye ederim. Kayseri'de çok iyi veteriner klinikleri var açıkçası

psabrk

Yapmıyorlar Kayseride belediyede sadece sokak hayvanlarına hizmet verilmekte.