Acil!

surayilmz

kedim mutfakta bi köşeye saklanmış yatıyodu kucağıma alıp odama götürdüm birkaç dakika sonra garip bi şekilde öksürmeye başladı kusmaya mı çalıştı bilmiyorum bir şey mi yutmuş olabilir normalde hep alırım kucağıma hiç böyle olmazdı veterinere ulaşamıyorum saatten dolayı çok korkuyorum yaşayan varsa bilgilendirebilir mi

8 CEVAP

Aysenmstura

Tüy kusmaya çalışıyor olabilir mi?

LadyAndCat

Tüy kusmaya çalışıyor olabilir?
Yememesi gereken bir şey yemiş olabilir?
Her şey olabilir çünkü gözünüzle ne olduğunu görmediniz biz de görmedik ama kedinizi gözlemleyin.

surayilmz

nerden anlayabilirim bunu hiç kusmadı ağzına baksam anlaşılır mı

LadyAndCat

Hayır ağzına bakıp anlayamazsınız. Kusarsa öksürerek kusar içinde tüy olur. Tüy yuttuysa...
Zararlı bir şey yuttuysa ve bu onu kötü etkilediyse yemeden içmeden kesilir bu durumda veteriner gerekir.

surayilmz

yarın ilk işim veterinere götürmek olucak

poughkeepsie

Malt veya kedi çimi kullanıyor musunuz?
Kediniz bişey yiyip içti mi o öksürmeden sonra?

Ayselgns

Lütfen en yakın 7 / 24 hizmet veren bir kliniğe ulaşın!

KediVelisi_

Kediniz nasıl oldu acaba?Umarım iyidir