Köpeğimin Dişlerii !!!

Gokgokgok

Köpeğimin dişleri aldığımda da böyleydi ne yapacağımı bilmiyorum :(

3 CEVAP

Drawhel

Veterinere götürerek dişlerini temizletebilirsiniz, bı veteriner makalesinde okumuştum köpeklerde diş sağlığı çok önemliymiş ve bakımının yapılması gerekiyormuş

crenxx

Kedi ve köpeklerde diş çok önemlidir evet ve onu da temizlemek gerekir özel olarak diş fırçaları var fakat köpeğiniz onu kendine fırçalatmak ister mi bilemem fakat denemekten zarar gelmez diye düşünüyorum

Cansumuezza

Tartar oluşmuş köpeklerde dişler önemli baska sorunlarada yol açıyor. Temizletmelisiniz.