Bu Akıntı Neden Olabilir ?

ILoveF

Sokaktaki dişi kedilerimden birisinin vajinasında bir kaç kere iltihap gibi bir akıntı gördüm. İlk gördüğümde önemsememiştim ama bugün yine gördüm. Yarın veterinere soracağım ama tam teşekküllü klinik yok burda kan tahlilidir filan yaptırma şansım yok yani. Kafasında da tüy dökümü var gibi. Buna benzer durumlar yaşayan arkadaşlar varsa önden bilgi edinmek istedim aklıma takıldı. Fotoğrafta bırakayım belki fikir verir

4 CEVAP

LadyAndCat

Veterinere danışmalısınız ve tedavi edilmeli. Kısır değilse olabilir. Mikrop , enfeksiyon olabilir.
Geçmiş olsun...

Cansumuezza

Pyometra gibi duruyor, kısır mı?

ILoveF

Hayır malesef sokağımıza yeni yeni gelmeye başlayan bir kedi. Daha doğrusu kısır mı değil mi bilmiyorum desem daha doğru olur.

Minikmuezza

Kizginlik doneminde bazi kedilerde olabiliyor benim kedimdende beyaz akinti gelmisti ama bu sarimsi.rahim iltihabi yada kizginlikta oldugu icin