Kedilerimizin Diş Ve Diş Eti Sağlığı

catguardian

kedilerimizin diş ve diş eti sağlığını nasıl koruyabiliriz? oyuncaklar vs varmış dişler ve diş eti için kedisinde kullanıp fayda gören var mı? kedilerimizin sağlıklı diş ve diş etine sahip olabilmesi için ne yapmalı?

2 CEVAP

Ayselgns

2 yaş itibarı ile diş fırçası kullanmalı önerisi yapan veteriner hekimler olduğu gibi fırçalama önermeyin hekimlerimizde var. Fakat şunu söyleyebilirim. Yaş mamanın ölçüsünü kaçırdığınız an dişler için olumsuzluklar başlıyor.

Ayselgns

2 yaş itibarı ile diş fırçası kullanmalı önerisi yapan veteriner hekimler olduğu gibi fırçalama önermeyen hekimlerimizde var. Fakat şunu söyleyebilirim. Yaş mamanın ölçüsünü kaçırdığınız an dişler için olumsuzluklar başlıyor.