Kedim Koşuşturuyor

Maskesmom

Arkadaşlar kedim kakasını yapmadan hemen önce yada yaptıktan sonra evin içinde çoşuyor ve ordan oraya koşturmaya başlıyor. Ev halkı ve bana komik geliyor bu. kedisi böyle yapan var mı? her kedi yapıyor mu bunu merak ettim. Yapıyorlarsa da nedenini bilen var mı acaba

4 CEVAP

Aysenmstura

Evet genelde yapıyorlar normal bi durum. Oh be rahatladım deme şekilleri heralde :D

Cansumuezza

2 sebebi var 1.si vahşi doğada avcıların onların müthis kaka kokusunu alip pesinden gelmemeleri için izini kaybettirmek :D 2 ise rahatlamak. Ama kesinlikle beyinlerinden 1. Sebep geçiyordur :D

zeynsudd

Bi tanıdığımın köpeği de düzenli kakasını yapmayınca huysuzlaşıp yapınca da değişik hareketler yapıyordu. Bence de rahatlamanın göstergesi. Birde düzenli yapıyor mu kakasını?

Ayselgns

Benim kedimde çok koşuşturur.

Tuvaletini yapması rahatlatıcı bir durum çünkü.