Kedimin Yanağında Dün Bir Şişlik Çıktı Ve Bugun Akşam Kaşıyarak Orayı Patlattı

denizzzzzzy

Merhabalar
Dün 2-3 gün önce sahiplendiğim kedimin yanağında koca bir şişlik çıktı
Bu haftaya veteriner randevusu almıştım aşı vs. için ayrıca bu şişliği de bir gösterecektim
Fakat az önce kaşıyarak orayı patlattı ve oradan kan karışımı bir miktar sıvı çıktı
İçindeki tüm sıvı boşalmadı ve huysuzlanıp yorgun düştü kedim.
Şu an uyuyor ve cidden endişeleniyorum
Bilginiz varsa yardımcı olabilir misiniz?

4 CEVAP

poughkeepsie

Bir an önce veterinere götürmeniz çok daha iyi olacaktır, biz görmeden -ki görsek bile- net bilgi veremeyiz :(

Drawhel

Mantar da olabilir, sivilcede olabilir. Şiş olan kedinizin patlattığı yerin tüyleri dökülüyor mu?

Zelko

Veterinere goturun enfeksiyon kapmis olabilir ates yapar dikkat !

denizzzzzzy

Söylediğim gibi zaten bu hafta içinde bir randevu ayarlamıştım. Şiş olan yeri de gösterecektim fakat aniden kendisi patlattı ve çok endişelendim
Steril bir ortamda tutuyorum ve şu anda uyuyor Az once iştahla mama yedi ve süt içti
Patlattığı yerde dökülme de yok.
Sadece temizlemeye çalıştığımda çok canı yanıyor gibiydi.
Muhtemelen yarın götüreceğim.
Çok teşekkür ederim yanıtladığınz için.