Kedi Çimi

kedimelsa

Kedim az da olsa bazen garip bi ses çıkarıyor sanki kusacakmis gibi ama tam öyle de değil garip bir ses sizce tüy yumağı mi geliyor henüz hiç yaşamadım tüy yumağı nasıl gelir nasıl olur bilmiyorum sizce kedi çimi almalı mıyım

5 CEVAP

sekerfare21

2 aylik kedinin ogurme sesi cikarma nedeni farklidir. Muhtemelen yemegin dozunu ayarlayamiyor, o da sorun oluyor. En azindan benim yavrularda bunu gordum ben. Onlerinde ne kadar yemek olursa olsun bitiriyorlar. Kendi kedim boyle degildi. Simdi yavrulara daha olculu vermeye calisiyorum cunku hem tavuk, yas mama, kuru mama, anne sutu bir araya karisti mi iyi olmuyor.

Oske22

Evet 2 aylik daha küçük tüy kusması için.

kedimelsa

2 aylık

Ayselgns

Öğürme gibi bir davranış olabilir. Düzenli olarak malt kullanabilirsiniz.

Oske22

Bence malt alin ama yemesi icim daha küçük 4 yada 6 aylikken vermeye başlıyorlar. O tüy kusma değildir baska bir şey muhtemelen. yaş mama veriyorsanız soğuk olarak vermeyin dışarıda ısınmasını bekleyin biraz. Veterinere danışmakta fayda var ciddi bir şey de olabilir bilemeyiz