İç Dış Parazit

Denizberkan01

Arkadaşlar bahçemde baktığım 6-7 kedi yavrusu var iç dış parazit aşılarını yapmak istiyorum fakat veterinere gitsem maddi olarak karşılayamam şu an. İç dış damla kapsül halinde satın alabileceğim bi şeyler arıyorum. Kedisine evde iç dış parazitini yapan var mı? Ne şekilde yapabilirim?

5 CEVAP

LadyAndCat

Haplar zaten 30 TL kadar pazarlık yapın 7 kediniz var. Size indirim yapsın. Dış damlalarda 30-75 lira arası değişiyor kaliteye göre...

LadyAndCat

Haplar zaten 30 TL kadar pazarlık yapın 7 kediniz var. Size indirim yapsın. Dış damlalarda 30-75 lira arası değişiyor kaliteye göre...

bademthecatt

Bu malzemeleri satan toptancılar varmış veterinerlerinde alışveriş yaptıkları oraları bulursanız aşırı iyi olur üç adet damla 30 tlye felan geliyor bir arkadaşım öyle yapmış bir bakın isterseniz

Nukte

iç parazit için hap alıyorum, bir hapı 4 parçaya bölüp ysş mamayla veriyorum. Dış parazit için en iyisi damla bir ay kadar koruyor, onun dışında papatya çayı ya da sirkeli suyla silebilirsin.

poncik_1

Belediye veterinerine gidebilirsiniz. Biz 2 yıl önce bahçede baktığımız yavru kedileri götürmüştük ve bildiğim kadarıyla sokak hayvanlarına ücretsiz bazı belediyeler baktığınız yere gelebiliyor. Yaşadığınız yerin belediye veterinerinin numarasını internette bulabilirsiniz.