Kedim Zehirlendi Mi?

Sedosktar

Banyoda Domestos kokladı. Yalamadığına eminim ama yere dökülmüş domestosu kokladı hemen geri çektim fakat partilerine veya tüyüne bulaştı mı bilmiyorum. Tam 2 saat oldu. Uyuyor hafif mayışık o kadar. Ama ben yine de çok tedirgin oldum. Yardımcı olur musunuz ? Yani zehirlendiyse bile etkisi ne zaman ortaya çıkar

5 CEVAP

Sedosktar

Normalde uyurken nefes alışı pek belli olmaz. Ama şuan derin derin alıyor

Yoğurt yedirin birkaç kasik.

Sedosktar

Tamam çok sağolun

Gulsahka

evet yoğurt her zaman verebilirsiniz. yararı da olur.

Anonymus552223

Patilerini agzinin kenarlarini koklayin bakalim camasir suyu kokuyor mu