Sizin De Kedileriniz Peşinizden Geliyor Mu?

SudetopZz

Kedim ben neredeysem orada oluyor. Uyudugunda bile ben başka odaya gitsem uyanıp yanıma geliyor. Kendini pek sevdirmez. Anca uyandığı zaman sevdiriyor. İnsanların olduğu yerde durmayı seviyor. Kapıyı kapattığımızda miyavlamaya başlıyor. İnsanlar neredeyse o da orada sizde de oyle mi acaba

9 CEVAP

Kedimiriltisi

Kapıyı kapatırsam kapıyı fittikliyor hahaha

Elvannnn

Benim kedim de böyle kucağa falan gelmeyi sevmiyor ama nereye gitsem ayağımın yanında buluyorum kendisini tüm odaları sürekli beraber dolaşıyoruz anne ördek gibi hissediyorum ev içerisinde :D

Siyammm

Çok hoş bir durum bence kim demiş kedi nankör diye

Gulsahka

her kedi böyledir bence. benim kendinde ben uyanınca kendini sevdirmeye gelir ben kalkıp içeri falan gidersem peşime gelir ama kucağıma alınca sevmek için hooop atladı kaçtı. :))

Ayselgns

Bu onların en güzel sevgiyi aktarma şekillerinden biri bence :) aitlik duygusunu böyle gösteriyorlar ;)

Oske22

Benim kedimde böyle. Bence cok tatlı bir şey, sizi seviyor işte.

Oske22

Kendini sevdirmese de çok hep peşimde dolanıyor. Bir de küçükken daha çok yapıyorlar bunu. Büyüyünce biraz azalıyor sanki.

Lilyycm

Benim ki içerde uyusa bile ben odadan çıktığım an peşimden geliyor ve iş yaparken beni izliyor:) özellikle temizlik yaparken daha bi yorucu oluyor ama olsun :)
Tam bir kuyruk :)

NSukun

Cok normal hep aynilar