Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması

Taşıma Çantası

elif8790
elif8790

2582 Puan

Merhaba arkadaşlar, yeni bir taşıma kabı almak istiyorum yolculukta da kullanabileceğimiz, önerdiğiniz marka var mı? Ferplast ın jet 10 adlı ürününü beğendim ama yorumlarda olumsuz yazanlar olmuş, tecrübeli arkadaşlardan yardım istiyorum:)


15 CEVAP

fredda
fredda

2409

ben de mishathecat'in kullandığının turkuazını kullanıyorum. bence kullanışlı ama benimki taşınırken kabın arkasına oturduğu için ağırlık dengesini sağlayamıyorum kollarım kopuyor.


anjelik123
anjelik123

115086

Bende astronot çanta kullanıyorum kedilerim içine severek girip oturuyorlar kullanışlıda bi çanta ama önü şeffaf olanlardan etrafı öyle daha rahat seyredebiliyorlar. Yolculuğa uygun olup olmadığını bilmiyorum ama


anjelik123
anjelik123

115086

Mishathecat in paylaştığından da var ama kedilerim onda çok miyavlıyor rahat edemiyorlar. @fredda katılıyorum arkaya oturunca denge bozuluyo biraz daha zor oluyo taşıması. En iyisi astronotlar tak sırtına götür oda etrafı seyreder


Siyammm
Siyammm

116742

Arkadaşlar astronot çanta yetişkin bir kedi için dar mı? Fotolarda çok küçük gözüküyor


Ayselgns
Ayselgns

112280

Selam .. Astronot çanta kullanıyoruz uzun zamandır. Hem çok pratik hem de sırt çantası olduğu için kollarınız kopmuyor ;) İki çantamız var şeffaf olanda çok tedirginlik yaşıyor fakat diğer kapalı olan dışarıdan camından bakmadığı sürece kimse onu görmediği için kendini daha rahat hissediyor, korkmuyor. Çantanın kenarlarında hava alması için pencereler var. Havaalanı kabul ediyor ve yolculuklarda da kullanabiliyorsunuz. Biz aldığımızda ülkeye yeni gelmişti. Şuan fiyatı çok daha uygun..düşünebilirsiniz.


Janetdm
Janetdm

1009

Adını bilmiyorum ama sırf plastik olanlar var. 8 senedir falan kullanıyorum, şimdi sadece kapının 4 kilidinden biri kırıldı ama diğer 3ü yine tutuyor zaten..
Hepsinin ortalama büyüklükleri aynı, uygun fiyatlı alıp içinde rahat etmesi için yumuşak minder koyabilirsin.


mishathecat
mishathecat

116720

@fredda benim kedim de aynısını yapıyor :d ama genişliği falan süper tam şişkoma göre


elif8790
elif8790

2582

@mishathecat teşekkür ederim,benimki ayni bundan ama korkuyorum ya düşerse ya açılırsa diye,hem yavru kedilerden birini sahiplendirmek için, hem de sinav için iki yolculuk yapacağım, güvenlikli olsun istiyorum, bu da güvenlidir belki ama içim rahat etsin bi tane daha olsun elimde:)


anjelik123
anjelik123

115086

1,5 yaşındaki kedim gayet sığıyor. 10aylık kedimde içinde yatabiliyor. kimisi küçük duruyor benim aldığım büyük sanırım rahat sığdılar. İnternettekiler de biraz boyut farkı var sanırım.


Lilyycm
Lilyycm

972

@mishathecat acaba boyutları nasıl şu normal standart olanlardan biraz daha küçük mü ?
Uçak yolculuğu yapacağım hem benim taşımam açısından iyi olur diye düşündüm ama kedim 5 aylık için de rahat eder mi
2 buçuk kilodan fazladır


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Üye Ol Giriş Yap

  • 231 Görüntüleme
  • 15 Cevap
  • 0 Pati

SORUNUZ MU VAR?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor
HAYTAP & PETLEBI
BARINAKLARA BAĞIŞ
BUGÜNE KADAR 24778 KG MAMA BAĞIŞLANDI

BENZER SORULAR