Kedim Kusmaya Devam Ediyor

Oske22

Ameliyattan sonra 5. Gün bugün. Az önce yine kustu. Normal mi hala kusması. Hareketli hoplayıp zıplıyor ağrısı da yok. Azıcık yaş mama da yiyor. Ama 5 gün oldu hala kusuyor :(

8 CEVAP

Cansumuezza

Malt verin eğer tüy kusmaya çalışıyorsa kusmasi kesilir

Cansumuezza

Veterineriniz ne diyor? Normal değil bu arada.

Anonymus552223

Yok o mavi seyler kusturmuyo

Oske22

Gözlerimin icine baka baka miyavladi yardim ister gibi ama elimden hicbirsey gelmiyor çok üzgünüm

Oske22

Anesteziyi atlattı ama yaş mama yemişti onu kustu. Tüylerinin etrafındaki mavi seyi yaliyor. Vet bir şey olmaz dedi ama ondan kusuyor olabilir mi

Oske22

Tüylerini yaladigi için tüy var bir suru kusmugunda. Malt versem nasıl olur ki

Oske22

Yok yediklerini kusuyor ama aralarında tüyleri de var. Tüylerindeki mavi seyi yalamasin diye kendim silmeye çalıştim ama izin vermiyor zaten bastırmadan da asla çıkmaz yikamak gerek.

Oske22

İyi o zaman. herhalde 3 gündür yemediği için midesi kaldırmadı. Bir daha kusmaz inşallah