Kedimin Tek Gözü Kızardı

Bu sabah kalktığımda kedimin tek gözünün etrafı hafif pembe şekilde kızarmış ve o gözünü kısıyordu daha önce diğer kedim de kızarma olmamamıştı sadece tek gözünü kısma problemi vardı ve veterinerimizin önerisiyle siprogut damla alıp bir damla damlattığımda iyileşmişti bu kedime de bugün bir damla damlattım ama hala daha Kırmızı ve kısık acaba başka neler yapabilirim iyi gelecek?

2 CEVAP

Sebebi aynı olmayabilir, tekrar veterinere göstermeniz çok daha iyi olue

@Beyzasecginn
Enfeksiyon olabilir. Bizde de göz kapağı altı kızarmıştı. Veteriner enfeksiyon olduğunu söylemişti. Veterinere götürmeniz lazım.