Papatya Çayı Faydaları

Kediannesi12

Arkadaşlar kedimi papatya çayı ile sildim geçen deri hastalığı vardı sanki faydası oldu bilgisi olan var mı haftada bir yapsam zararı olur mu?

9 CEVAP

fredda

Sallama çay olmamak şartıyla direkt kurutulmuş papatyadan yaparsanız faydasını görürsünüz. Gözlerini, tüylerini temizlemenizde faydası olacaktır.

Kocalex

Papatya çayı son derece faydalıdır gözünü kulağını da silebilirsiniz bir sıkıntı olmaz

Ser77

Crystalin animal health adli bir urun var deri ve meme bakimi icin hayvanlarda.arastirin derim.nhp.com.trden aldim ben.

Anonymus552223

Evet bunun cok yerde duydum faydasini. Sallama cay olmayacak denildigi gibi

Ares87

Ben kurutulmuş olarak aldım haftada iki kere demliyorum gözler siliniyo tüylerini hafif ıslatıp tarıyorum tüyleride yaladığı için ağzı içinde faydalı

Kediannesi12

Aynen papatyayı topladım kuruttum kedim için onu demledim baya yıkar gibi sildim sanki faydası oldu mantarı var o da uyuza çeviriyor faydası oldu gibi geldi bana ben onu haftada 1 yapayım teşekkürler❤️

Drawhel

Papatya çayından ziyade bir tatlı kaşığı sirke ile biraz suyu karıştırıp da silebilirsiniz, bir veteriner hekimi arkadaşım söylemişti, doğal yöntem ile en etkili olan buymuş sanırım.

Kediannesi12

Aynen onu da yapıyorum ama zor bela zapdediyorum sanki papatya çayı daha etkili oldu ama o da fayda ediyor

fredda

ürünlere para baymaktansa evde daha doğalını yapabilirsin, ser77