Balık Ve Yoğurt

fredda

Arkadaşlar kedim her gün bir tatlı kaşığı yoğurt yer, bugün de yedi yaklaşık bir saat önce. Gün içinde konserve ton balığı yedirsem bir sorun olur mu? Zehirlenme ihtimali var mı?

6 CEVAP

anjelik123

Ben yoğurdu iki günde bir veriyorum bir yemek kaşığı kadar. Bir keresinde sabah yoğurt verip akşam kızarmış balık vermiştim bir sıkıntı yaşamadık.

fredda

ev yoğurdu veriyorum zaten, burada biri her gün verebileceğimizi yazmıştı. ayrıca çok büyük porsiyonlarda da değil zaten bir tatlı kaşığı.

anjelik123

Az olduğu için bir sorun olmaz. İsterseniz biraz daha bekleyin öyle verin her ihtimale karşı

BalliBadem

Olacağını sanmam ben balık yerken süt içen bi manyak olarak hala hayattayım yani (:

fredda

guncel

Sk03

Benim bildiklerim haftada 1 falan veriyolar yoğurdu ton balığı da vermenizi önermem kediler için en iyisi mamalarıdır ihtiyaç duydukları besinleri karşılarlar