Kapalı Kedi Tuvaletinin Çok Kokması

mervevehubble

Şöyle ki açık tuvalet kullanırken sanki bu kadar kokmuyordu.
3 aylık kedim içinden çıkıyor yavrumun her yeri koku içinde, keza kapalı kedi tuvaletinin kapısı açılınca da dehşet bir koku çıkıyor.
kedimde bir hastalık olduğunu düşünmüyorum hareketli canlı bir kedi. su kabını her gün yıkıyorum temiz su koyuyorum.
proline kedi kumu ve pisi pisi markası karışık şu an kapta.

6 CEVAP

Edaturk

Bende kapalı tuvalet kullanıyorum ama bahsettiğiniz kadar dehşet verici bir koku olmadı şimdiye kadar ayda bir çamaşır suyuyla tamamen yıkıyorum ben

iidyl

kullandığınız mama veya ek besinden dolayı olabilir. her mama her kediye yaramıyor çünkü. benim 2 aylık kedimin kapalı tuvaletinde en ufak bir koku olmadı.

Ares87

Bende proline kullanıyorum iki kedim var günde iki kere temizliyorum koku neredeyse 0 bence sizin mama ve ek gıda kaynaklı bir koku

ZehraBulutt

İdil kedin daha dün geldi, bi zahmet koku olması yani.

Gkocg

Bizim kapalı tuvalet ama kapısı açık, toz içinde kalmasın diye. Çok dağıtmasın diye kapalı aldık ama içerde toz içinde de kalmasını istemediğimiz için açtık.

mervevehubble

nd kitten almıştım en iyisi diye haftada 2 kere de gimcat yaş mama veriyorum.
ben de 15 günde bir arap sabunuyla temizliyorum kabını.
ama arada bir yoğurt veriyordum o halde yoğurdu keseyim belki dediğiniz gibi ondandır :/