Somonlu Mama Önerebilir Misiniz ?

Dilek2101

Kedime sürekli tavuklu ( kitten ) kuru mama veriyodum. Şu an matisse kullanıyorum ve bitmek üzere. Kedime bu kez somunlu mama almak istiyorum. Kızım 9 aylık, kısır. Sevebileceği uygun fiyatlı iyi bir mama önerebilir misiniz ?

11 CEVAP

Ebra_erdem

Uygun fiyatlı olarak somonlu mystic var ben kedime 1 kg almıştım ve memnun kalmıştım

minky

FitMin İndoor kullanabilirsiniz.FitMin gayet kaliteli bir mama.

bilgeeda

felicia somonluya benim kızım bayılıyor. Yaş mamayla desteklerseniz çok iyi bir mama

Oske22

Felicia somonlu. Numune gönderiyorlar

KediVelisi_

Bütçe sorununuz yok ise ND somonlu kısır kedi maması da deneyebilirsiniz. Ben onu kullanıyorum memnunum ama numune istemiştim geçmeden önce kalmamıştı ellerinde bilginiz olsun.

Elifozdemrrr

Hills Tuna balıklı kitten kullanıyorum şuan kedim çok sevdi tavsiye ederim

Dilek2101

Bu marka numune gönderiyor mu acaba ?

Dilek2101

Mystic tavuklu denemiştim. Kedim pek sevmemişti

Dilek2101

Numune nerden talep edebilirim peki ?

Oske22

Felici için soruyorsaniz.

İ[email protected] email adresine numune istediğinizi yazın. Size geri dönüyorlar zaten.

KediVelisi_

ND için numune talebinde bulunacaksanız Farmina nın sitesinden iletişim kurabilirsiniz.