İzmirde Oturuyorum Köpek Sahiplenmek İstiyorum.oglum Var 8Yasinda Pug Gibi Golden Evde Beslemek İsti

zelihabugra

Ev köpeği yeni doğmuş yavru olabilir.
Tuvalet alışkanlığı kazanmış köpek olabilir.
Canımız sıkılıyor oğlumla ilgilenmek istiyoruz eşimde çok köpek besledi ailecek seviyoruz.varsa izmirici sevimli sevgiye muhtaç varsa biz hazırız şimdiden teşekürler

5 CEVAP

oscar3535

öncelikle can sıkıntısı için alıcaksanız hoş olmaz tekrar düşünün çünkü onlarında can taşıdığını bilmeliyiz ilk başlarda canınızı sıkıcak bir sürü hareket yapacaktır o yüzden söylüyorum sağa sola işeyecektir kakasını yapacaktır büyük tahammül isteyen bir durum ve aşı durumları tam zamanında yapılmalı masraf isteyen bir durum bence iyice düşünün derim ve çocuğunuzda varsa iyice düşünün çok güzel bi hareket olur alır besler aileden biri yaparsanız ne mutlu size çok mutluluk veren bir durum :)

Gokgokgok

Canınız sıkılıyor diye bir hayvan almanız saçma onlarında canı var oyuncak değiller can sıkıntısında alıcaksınız iki gün sonra bırakacaksanız hiç almayın daha iyi onun yerine bakımı daha kolay bir hayvanla can sıkıntınızı giderseniz daha iyi olur

Anonymus552223

En az 2 aylik olmali yeni dogmus yavru derken o sekilde demek istediniz sanirim

bbeyzvv

köpek bakımı çok zordur ve dorumluluk ister canımız sıkıldı diyip alamazsınız o bir oyuncak değil barınak yuva bekleyen hayvan dolu

minky

https://sosyal.petlebi.com/kopek-ilanlari-izmir

Bu linkten bakabilirsiniz ama kesinlikle güzel bakmanız gerek.Masrafları çoktur köpeğin.Eğer kısırlaştırmaya para vermek istemiyorsanız kısır köpek sahiplenin.Fakat küçük çocuğu bu konuda eğitmeli ve onu bilgilendirmeniz gerek.