Kedimin Kafasindakiler Nedir?

Drawhel

Kızımı ilk sahiplendiğim zamanlarda resimdeki gibi lekeler yoktu yaklaşık iki hafta önce insan yüzündeki çiller gibi lekeler çıkmaya başladı bu durumla karşılaşan oldu mu? İnternette herhangi bir kaynak bulamadım bu konu ile ilgili.

3 CEVAP

Drawhel

@mishathecat arkadaşım önemli bir şey değildir cilt lekesi olabilir dedi ama ben yine sormak istedim, bı kaç haftaya ameliyat olmaya gideceğiz o zaman hekimimize bende sorarım, siz erken gider ve sorarsanız, benide bilgilendirirseniz çok sevinirim.

mishathecat

@Drawhel tabii bilgilendiririm

mishathecat

O lekeler benim kedimde de var çil gibi, ben ilk geldiğinden beri var diye biliyorum ama bende bir huylandım şuan veterinere gittiğimde soracağım