Koltukaltında Lezyon

Burcuklc88

Merhabalar. Kedimin koltukaltında eylül ayından beri farkettiğim , derisinden dışarı doğru büyüyen meme ucuna benzer bi oluşum var ve geçen zaman içinde büyüdüğünü farkediyorum. İlk gördüğümde derisinden bu kadar dışarıda değildi. Doktoru kendisi tırnağını geçirmiş ya da ısırmıştır diyor ama kötü bir şey olması ihtimalinden de korkuyorum. Böyle bir şeyle karşılaşan var mı daha önce ?

6 CEVAP

Drawhel

Korkutmak istemem ama tümör olabilir daha iyi bir hekime götürebilirsiniz, tümörde et beni şeklinde deride çıkıyormuş

ZehraBulutt

Doktorunuzu değiştirin öncelikle, ısırmayla böyle bir şey olmaz. Drawhel'e katılıyorum, tümörlerde derinin üstünde et beni tarzı oluşumlar görülüyor, çok yakınımda şahit oldum. İyi bir vete gidin. Ultrason, röntgen bakılmalı, gerekirse biyopsi yapılmalı.

Burcuklc88

Evet tümör ihtimali hep aklımda benim de 2 farklı doktor baktı ama çok hırçın olduğu için üstelemek istemediler gibime geliyor artık. Kuduz aşısı zamanı geliyor yeni bir yere daha göstereceğim. Teşekkürler cevaplarınız için

sekerfare21

Memeye benzettim ben ama bilemiyorum. Koltukaltina yakin bir bolgede de meme oluyor kedilerde. Ama siz daha iyi bilirsiniz tabii, kedi yanimda degil.

sekerfare21

Memeye benzettim ben ama bilemiyorum. Koltukaltina yakin bir bolgede de meme oluyor kedilerde. Ama siz daha iyi bilirsiniz tabii, kedi yanimda degil.

Burcuklc88

Yok yok meme olmadığından eminiz:) fotoğraftan öyle sanılabilir tabi ama meme değil