Kardeşi Gitti

53havva53

2 tane 3 ayylık kedım vardı. Birrini sahıolendırdım. Evde kalan kedım sırekli miyavlıyor ne yapmam lazım.

2 CEVAP

KedicikDeniz

başıma hiç gelmedi ama ne yapılacağını biliyorum. Kardeşi gittiği için kendini yalnız hissediyor o yüzden hep onun yanında olun. Umarım yardımcı olabilmişimdir

Oske22

Tek kedi zor oluyor. Tum ilginiİ ona vermeniz lazım. Onunla oyun oynamaniz enerjisini atmasını saglamalisiniz. Birkac gun ağlar sonra susar büyük ihtimalle. Ama keşke vermeseydiniz. 2 kedi daha iyo oluyor için. Hem arkadaş yoldaş oluyorlar hem de birlikte enerji atıyorlar size de sevmesi kalıyor