Kardeşi Gitti

53havva53

2 tane 3 ayylık kedım vardı. Birrini sahıolendırdım. Evde kalan kedım sırekli miyavlıyor ne yapmam lazım.

7 CEVAP

Zeke

Bebekler dövüşmek değil de oyun oynarlar. Ama kardeş oldukları için sandığınız gibi düşmanlık yoktur, olmaz zaten bence.
Keşke sahiplendirmeseydiniz.
Oyun arkadaşını göndermiş oldunuz:/
Bir süre sonra unutup sizinle oynayacak. Bu sefer de beni dövüyor deyip vermezsiniz inş

Oske22

Kardeşini aradığı icin miyavliyordur. Onu da sahiplendirecek misiniz?

Zeke

Yemek yemiyor oynamıyor vs dememişsiniz ki. Kardeşiyle dövüşüyordu diye mecbur verdim demişsiniz.

Kusura bakmayın evinizin içindekiler içime doğmadığı için

anjelik123

Birbirlerine alıştığı için onu arıyordur benim kedimde yapıyodu. Onunla oynayın akşama unutur.

sekerfare21

En buyuk korkum bu, yarin yavrulardan birini sahiplendircem ve evde olacaklari dusunemiyorum. Anne kedi cok duskun yavrularina.
Unutup alisirlarsa haber verir misiniz?

53havva53

Hayır onu bakıcam. Onu mecbur sahıplendırdım oyle dedıler kardeşi cok dovuyordu onu kusmuştu. Mecbur sahıplendırdım birini

53havva53

Zeke. Ne alakası var kedım yemek yemiyordu hıc oynamıyordu. Suan sshıplendırdıgım uerde gayet oyunlar oynayıp yemekde yıyor ben omındusınerek verdım