Anne Kedi

Bariscanli42

İnsanlar hayvanları neden sevmiyor ya !! Yolda yavrulu bir patili dosta rasladım kedi nin yavrusu vardı yavrusunun bir gözü yoktu yani affedersiniz sümük gibi bir sıvı vardı yavrunun gözünde kadının biri geçiyordu aa kediye bak dedi aay hiç sevmem diyor sormak istedim abla nedenn? Ama utandım söylemedim anne kedi için mama yavru kediye ise laktozsuz süt getirdim normal sütü sindiremez diye etrafd

9 CEVAP

Bariscanli42

Belediye ye haber vermek istedim kedinin 3 tane daha yavrusu varmış annesiz kalmasınlar diye söylemedim

Oske22

Keske veterinere götureniz gozu iltihap kapmis büyük ihtimalle ilerlerse kör olur

Oske22

Götürme imkanınız yoksa belediyeyo arayıp sorabilirsiniz ama kedileri alınca geri vermiyorlar diye biliyorum :(

Bariscanli42

Yavrusunu elletmiyor

Bariscanli42

Yani neredeyse bir aylık bile değil :(

Oske22

Yani o zaman yapabileceğiniz bir şey yok maalesef :( güvenli bir yerdeler mi bari

Bariscanli42

Yani ağacın altındalar araba falan ezemeyecek yerde ama ordan ayrılırsa bilemiyorum :(

Oske22

Mama koysanız biraz önüne hem yer

Oske22

Yavrular ne kadar cok mu küçük