Tobrased Göz Damlası

gatinha

Yavru kedilerimin gözlerindeki çapaklanma için eczacı önerisi ile bu damlayı aldım daha önce kullanan ve memnun kalan arkadaşlar var mı?

21 CEVAP

Cansumuezza

Sürekli kullanmazsaniz bir sorun olmaz

elif8790

Sokakta gözü çapaklanan yavrulara yaptım 3- 4 defa ,hemen faydasını gördük..ama yine de veterine danışmak ya da foto atmakta fayda var:)

elif8790

Kendi kedime de yaptim onu yazmayi unutmuşum, rüzgâra çıkınca hemen akar gözleri, her defasında kullanırım.

Günde kaç kere kaç damla şeklinde kullanmak lazım bize de vet önerdi ama tam o konuda birbirimizi tam anlayamadık biricevap verebilirse sevinirim

bugun bir gözü kısılıp kapanan kedime veteriner önerdi. Yalnız günde 1 damla dedi. Burada günde 2-3 kere yazılmış. Dozlama konusunda kafam karıstı. Eczacı ise iki gözüne birden sıkın gözyaşı kanalları içten birleşir birinde enfeksiyon varsa diğerine de geçer dedi. Veteriner ise sadece enfekte olan göze damlat dedi :D

Jeffroshum

Gentagut bence daha iyi ama tobraset de kullanılabilir