Tobrased Göz Damlası

gatinha

Yavru kedilerimin gözlerindeki çapaklanma için eczacı önerisi ile bu damlayı aldım daha önce kullanan ve memnun kalan arkadaşlar var mı?

21 CEVAP

Cansumuezza

Evet mucizevi ilac gibi evde stok var :D

sekerfare21

Ben kullandim, ise yariyor. Gunde iki kere damlatin cok kotuyse degilse bir kere yeter. Birkac gune iyilesiyor.

DenizTinik

Tombrased iyidir kullanabilirsiniz, günde2-3 kere damlatın, toparlayacaktır zaten.

@gatinha
Bana da eczacı bir arkadaş önermişti. Kendi kedisine de kullandığını söyleyerek. Daha sonra veteriner bey bu damlanın içeriğinde antibiyotik olduğunu öğrenince iyi ki kediye bir zarar vermedik dedim. Bu vb. içerikleri almadan önce veterinerlerden tavsiye almak gerekiyor. Ben o hatayı bir sefer yaptım. Sizede kullanmamanızı tavsiye ediyorum. Mutlaka veterinerinize muayene ettirin.

fredda

benim bildiğim gentagut çok işe yarıyor.

gatinha

Kimisi zararı yok demiş kimisi kör edebilir demiş bu kadar uç iki yorum olması anormal değil mi

Anonymus552223

Cook uzun sure kullanirsaniz belki yan etkileri vardir. Veterinerler capak icin hep bunu veya gentabet veriyor. O kadar da abartilacak durum yok 2 3 gun gunde 1 2 defa kullanin.

bademthecatt

Ben hekimin söylediğini söyledim siz bilirsiniz

Mustafanacar

Tobrased göz damlası bir sıkıntı yapmaz. Uzun süre kullansanız bile. (Ben kedimde 2 ay boyunca kullandım) Sabah akşam 2 şer damla damlatın

Oske22

Veterinere sorun bence yanlış bir şey yapmayın

Animalssss

Evet ben kullandım 2 kedime daha doğrusu birine kullanabildim diğeri gözü kapalı olduğu için bir şey yemedi zar zor şırıngayla süt verdim ancak zayıflıktan öldü diğerine kullandım ama krem olarak 3 günde iyileşti şimdi o kedim büyüdü ve 2 yavrusu var

Anonymus552223

Gozu kotulestiyse kullanin genta ile ayni icerik muhtemeln. Onerildigini cok gordum. Zarari yok. Cok uzun sure kullanmayacaksiniz zaten 2 3 gunde gecer

Animalssss

Belirttiğim gibi ben krem kullandım damlayı bilmiyorum tobrased "steril göz merhemi"

bademthecatt

Arkadaşlar lütfen antibiyotikli damlaları veteriner önermedikçe kullanmayın kör edebilirsiniz kedinizi hekim söylemişti.

gatinha

@epiglottis teşekkür ederim ben de böyle düşünüyorum