Hangi Cins

erssag

Bu kedinin cinsi nedir arkadaşlar.

9 CEVAP

Sinemtnv

Himalayan ve british gibi duruyor. Her gördüğünüz cins kediye sağlıksız olabilir demeniz beni benden alıyor. Resim üstünden x-ray ışınlarıyla 5 yıllık veterinerlik uzmanlığınız üstünden mi bu kanıya varıyorsunuz . :)

mishathecat

Tüy ve göz rengi olarak siyam burun ve göz şekli olarak chincilla gibi geldi bana ikisinin kırması olabilir

Oske22

Çok güzel duruyor ama sağlık sorunları olabilir dikkatli olun

hcerenk

sanki british siyam gibi. çok şeker.

Oske22

Siyam kedi başka bir cinsle cifltesmis ama diğer cinsi anlayamadım tam belki Scottishdir

Gokgokgok

Cinsini anlayamadım ama çok tatlı maşallah :)

Bir yanım siyam, bir yanim british shorthair diyor ????

sforselin

Ragdoll deniyor sanırım. Yukarıda da dendiği gibi çeşitli hastalıkları var evet. Hatta siyamlarla beraber yaygın kedi ırkları arasında en kısa ömre sahip kedilermiş.

bademthecatt

Radgoll sanırım emin olmamakla birlikte çünkü ragdolların tüyleri daha uzun oluyor