Kedi, Köpek Ve Tavşan

Kuzucansu44

Kedilerimin ve köpeklerimin yanına bir tavşan almak istiyorum. Aslında kaplumbağa alacaktım ama tavşan almaya karar verdim. Daha önce tavşan bakmıştım ama 4 ay filan. Bakımını biliyorum ama o zamanlar kedilerim ve köpeklerim yoktu. Tavşana kafeste bakmayacağım, yani geceleri kafese girer ama onun dışında kedi gibi hep dışarıda olacak. Sizce birbirlerine uyum sağlayabilirler mi?

5 CEVAP

Oske22

Sonradan geldiği icim kedi saldırır ve yaralar tavşanı büyük ihtimalle. Eğer önce alsaydiniz tavşanı onun evin bir parçası olarak gördüğü için sahipleniyor saldırmıyor. Tavşanı riske atmaya degmez. saldirmama ihtimali de var ama düşük :(

Oske22

O zaman sorun olmaz sanırım. Hepsine ayni anda nasıl bakıyorsunuz. Benim akrabalar gelince evi iyice hayvanat bahçesine cevirdin diyorlar oysa sadece kus ve kedi var :D

Kuzucansu44

Benim ev de hayvanat bahçesine dönüyor gibi ama ben hepsini çok seviyorum. Bakımları zor gelmiyor bana ❤️❤️

Kuzucansu44

Kedilerim öyle saldırgan fln değiller. Yani benim bir de kuşum var ona bile alıştılar.

yarengur05

Tavşan kedi ve köpekten korka bilir. Sonradan geldiği için kedi saldırabilir almanı pek tavsiye etmem iki taraf içinde kötü olabilir.