Kedi İç Parazit Uygulama İle Alakalı Soru

Merhaba,
Kediye iç parazit uygulanması zamanı öncesinde veya sonrasında belirli bir zaman yemek vermeme konusunda belirli öneriler nelerdir? Aç karnına veya tok karnına ilaç uygulamaya fark ediyor mu?

3 CEVAP

Oske22

Yok. Ben şimdiye kadar hiç öyle bir şey duymadim. Veteriner söyler zaten

Janetdm

Onu bilmiyorum ama ben hap kullandığım için biraz acıktırıp daha sonra yemeğine hap karıştırıyorum, çok aç olduğundan hiç anlamaddan yiyor.

cevaplar için teşekkür ederim