Antalya'da Veteriner Arıyorum

senafguzel

merhabalar, 1,5 aylık bir kedi sahiplendim, 2 aylıkken veterinere aşıları için götürdüm, 1 hafta - 10 gün aralıklarla yaklaşık 6 tane filan aşısı var ve her gittiğimde benden 100 lira alıyorlar, çok masraflı oluyor öğrenciyim karşılayamıyorum. Antalya merkezde yaşıyorum. burada yaşayanlar, acaba belediyenin veterineri falan var mı bildiğiniz veya uyguna yapan tavsiye ettiğiniz bir veteriner. yardımcı olabilirseniz sevinirim.

4 CEVAP

hcerenk

bu kadar çok ne aşısı olabilir ki bir anda yapılacak?
karma-1 karma-2 ve kuduz aslında geçmişi hakkında bilginiz yoksa.
bunun dışında mecburi tutulan bir aşı ne ki?
dış parazit damla, iç parazit de hap olarak (ya da iğne) halloluyor. önemli bir sağlık sorunu mu var yavrunun?

senafguzel

şu ana kadar oldukları:

  1. aşı: iç-dış parazit (damla ve hap)

  2. aşı: karma

  3. aşı: lösemi

veteriner dedi ki aynı aşılar ikinci defa yapılıyormuş, bu aşılar temeliymiş ikinciler ömrü boyu koruması içinmiş. bundan sonra bir kez daha tekrar edecek galiba...

senafguzel

her halükarda en az 5 kez gidicez sanırım, dediğiniz gibi karma-2 ve kuduz da varsa :((

Ayselgns

Senelik aşılar ve iki ayda bir iç dış parazit. Fiyat sorun bir kaç farklı veterinere. Maalesef devir sorgulamadan iş yapmama devri.