Köpeğe Kedi Maması Veriyorum

Gokgokgok

Köpeğime kedi maması veriyorum köpek mamasını sevmiyor bir şey olur mu yani sağlığını etkilermi?

9 CEVAP

sokaktakilere yanımda yoksa bazen ben de veriyorum karınları doysun diye fakat düzenli verdiğinizde sorun olabilir. köpekler için gerekli vitaminleri veya gerektiği düzeyde almamış oluyor sonuçta

Oske22

Baska mama deneyin mesela kuzulu, sığır etli, biftekli vs

Gokgokgok

Şimdi kedi maması yediği için 15 kg kedi maması aldım 2-3 hafta oldu çok iştahlı yiyor, içeri aynıydı ikisindede, bu mama bitince köpek mamasına geçmeyi düşünüyorum, sokakta beslediğim kedilerde olduğu için kedi maması daha cazip gelmişti, bitince köpek mamasına geçicem :)

NSukun

Daha fazla alistirmayin bir an önce köpek mamasina geçin kedi maması köpeklere ağır geliyor oldukça zararlı

NSukun

Herhangi bir şeyi sevirek yemeleri zararsız olduğu anlamına gelmiyor unutmayın

Oske22

Evet daha iyi olur köpeğiniz icin. Yiyip yemeyeceginden emin değilseniz almak istediğiniz markadan numune isteyin

Evet arkadaşın söylediği çok doğru. ND'den bolca numune almıştım tavuklu mamasından vazgeçtikten sonra. Hepsinden de 2şer tane göndermişlerdi, ona göre karar verip sipariş verdim örneğin. Birçok farklı mamadan da numune denedim, firmalar hızlı bir şekilde gönderiyor. En kısa zamanda numune talep ederseniz evdeki mamanız bitmeden hepsini deneyip karar verme şansınız olur.

BalliBadem

Kedi mamaları köpekler için fazla yağlı kilo problemi olabilir
Ve köpek mamalarındada taurin olmadığı için kedilerde kalp ve görme problemlerine yol açabilir
Hepsine özel mamasını vermek gerekli o yüzden

crenxx

Evet kedi mamalarinda yağ oranı yüksek olduğu için köpeğiniz daha istahli yiyordur fakat bence kopek mamasina gecis yapmalısın zararlı olabilir