Kedimden Kan Çıkıyor

Animalssss

Daha doğalı 1 ay olan kedimin kakasında çok küçük görünsede kan çıkıyor bazen evimizin önünde küçük kurumuş kan damlaları görüyorum ve kakasını yaparken canı acıyor sürekli miyavlıyor ne yapmalıyım

7 CEVAP

gizemaslan

annesiyle birlikte mi? emiyor mu? ek gıda veriyor musunuz? bana kabız olmuş gibi geldi

Oske22

Veterinere götürmelisin. Bir sürü sey olabilir. Biz herhangi bir sey yapamayız ki buradan :(

Oske22

Ekmek yerine sadece tavuk suyu verin. Küçük olduğu için sıvı şeyler yemesi daha iyi. Siz ek olarak bir şey vermeyin bence 2 aylik olana kadar zatem emiyorlar. Ondan sonra yaş mama kuru mama falan verebilirsiniz

DenizTinik

O yavrunun doktora gitmesi gerek, bu hiç doğal bir durum değil nasıl durabildiniz evde. 1 aylık yavru bağışıklığı zayıf zaten, yavruyu kaybedebilirsiniz. İdrar yollarında yada sindirim sisteminde bir sıkıntı olabilir

BalliBadem

Kabız olabilir ayrıca tavuğu kemikli mi verdiniz kemik yemişse olabilir ufak kemikleri yiyebilir o boydaki kedi çünkü ve bağırsak, mide veya boğazına zarar verebili

Animalssss

Öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkür ederim böyle insanları görmek sevindirici o kadar küçük kediye kemikli tavuk vermem tavuk suyu verdim ayrıca iyileştiler bir kaç günde,cevaplarınız için teşekkür ederim meraklanmanıza gerek yok

Animalssss

Evet annesiyle birlikte
Emiyor
Annesine koyduğum yemeklerin yanıns geliyor diğer kardeşi yiyor ama o yemiyor sadece bir kere tavuk sulu ekmek yemişti ama tavuk suyunu yalamıştı