Köpeğimin Neyi Var Sizce?

Scherbatsky

Herkese merhaba.Köpegim 5 aylık bucovina ve golden kırması bu sabah yemeğini verdim istemedi çok halsiz sonra beyaz kustu.Antibiyotik iğne vurduk.Hala çok halsiz.Cok korkuyorum ölecek gibi bakıyor.Hic bı şey yemiyor.iki gün önce arabanın önüne atlamisti.Araba hafif geliyordu on tekere çarptı. sonra korkudan havladi .Eve koşarak geldi ama bı şeyi yoktu topallamasi falan yoktu.Hatta evde oynadı yemeği i yedi .İki gün geçti yine iyiydi.Dun de ben çeşme suyuyla yıkadım.Cok pişmanım. Acaba ishal mi oldu? Ama diskisi normal görünüyor.Bir de çok kaşınıyor bana bı fikir verebilir misiniz? Sizce neyi olabilir? Veteriner e sordum çok para istiyo.Bi de Dörtyol da yaşıyorum buradaki veterinerlerde röntgen cektirebilecegim,kan testi yaptirabikcegim bı yer yok maalesef.

8 CEVAP

Oske22

Veterinere götürmeniz gerek köpeğin acı çekmesini mi izlemek istiyorsunuz. Çok ciddi olabilir hafifçe çarpsa bile. Soğuk suyla yıkadıysaniz hasta olmuştur normal normal ishal olması. Lütfen bulup buluşturum götürün. Sonra vicdan azabı çekmeyin

yaprakonur

Veterinere götürmeden, kendi kararınızla antibiyotik iğne mi vurdunuz? Dehşet içindeyim... Lütfen acilen bir veterinere danışın!

Scherbatsky

Aslında veterinere götürmek istedim ama küçük bı yerde kalıyorum imkanlarım kısıtlı.Evim kliniklerde çok uzak.Aracim da yok goturemiyorum.O yizden belki bir bilen vardır diye sorayım dedim.Yatin dolmuşla götürmeye çalışacağım .Dolmusun kabul edeceğini de sanmıyorum ama

Oske22

Hic tanidiginiz yok mu sizi bırakabilecek

Scherbatsky

Dörtyol'da klinik yok maalesef İskenderun götürmek lazım.Orasi da uzak düşüyor.Arastirmam lazım.Ayarlamaya calisicam.Yarin önce ilçe tarıma goturucem belki yardımcı olurlar.Olmazlarsa da taksi tutup götürmeye çalışacağım.Ama iğneyi vurduktan sonra kendine gelmişti sabahleyin.Hatta kedi bile kovaladı.Hala oyun peşinde.Sadece yemek yemiyor.Kafayi yemek üzereyim.Ne oldu acaba.Arabadan olduğunu düşünmüyorum bir şey olsa o zaman olurdu.İki gün önce oldu çünkü.Sapasaglimdi.Araba onu görünce yavaslamisti zaten.Sadece korktu.Korkudan mi strese girip yemiyor acaba

Oske22

Soğuk suyla yıkadıysaniz hasta olmus olabilir.

Oske22

Belli olmaz benim kedimde cok iyiydi ama suan bağırsak veya rahmine sorun var araştırıyorlar ne olduğunu.

Scherbatsky

Bugün iki veterinere götürdüm ishal olmuş dedi.İgne vurdular ilaç verdiler.Bugun ikinci günü ama hala yemek yemedi ve çok kustu.Ve dışkısı çok sıvıydi.