Vets Plus'a Sordum

Oske22

Kendilerine kolza yağının kediler için zararlı olduğunu ve kusturduğunu söyledim. Bana yüksek ısıda sorun olur biz soğuk kullanıyoruz dediler. Doğruluğu hakkında emin değilim sizin fikriniz nedir?

9 CEVAP

bademthecatt

Dr.clauders bademinki içinde vitamin ve taurin eklemesi de var . Kolza yağı tehlikeli bende sorduğumda aynı cevabı aldım riske atmaya gerek yok bademinde dediği gibi kimse benim malım kötü demez

BalliBadem

Riske gerek yok kimse benim malım kötü demez neticede, bizim maltta yağ olarak zeytin yağı kullanılıyor biraz fazla verip daha kaliteli almakta fayda var

ZehraBulutt

Tamamdır ben de dr. Clauders alırım bundan sonra, bilindik markaların maltlarını inceledim ama içeriğini şeffaf bir şekilde yazan bulamamıştım. Her iki badem'e de teşekkür ederim :)

BalliBadem

Evet diğer Badem açıklamış (:
Dr. Clauders in büyük boyunun üstünde anti-hairball+taurin paste yazıyor ve içindede "A, D3, E, C, B1, B2, B6, B12, Niasin(B3), pantotenik asit(B5), folat(B-9), biotin" vitaminleri var
Ben bu malt dışında ekstra vitamine gerek duymuyorum ve gerçekten etkili dışkıda tüyleri görüyorum

Denk gelmişken burdan sorayım ayrı başlık açmayayım. Ürünü 3-4 kez kullandım ve hepsinden yaklaşık 10-12 saat sonra kedim kustu. Bir gün bekleyip verdim. Vermediğim gün kusmadı, verdikten sonra tekrar kustu. Bir daha vermedim ve hiç kusmadı. Veterinerim alışma süreci olabilir dedi ama daha önce yaşayan var mı böyle bir şeyi?

Oske22

Cok kişi yaşamia bunu bence kullanmayı bırakın. Maltın kusturmasi degil diskiyla atmasi lazim tüyleri

Oske22

bu markayı kullananlar çok o yüzden böyle bir başlık açtım. Geçen günde sormuşlar hep bu markayi bende dahil. Kedileri riske atmaya gerek yok bence

ZehraBulutt

Badem hangi yağ bahsettiğin?

ZehraBulutt

Hangi malt dicektim pardon :)