Kedim Gebe Kalmış Mıdır?

dllrbyr

Merhaba dişi kedimi 29 mayıs akşamı erkek kedinin evine bıraktım ve 1 haziran akşamı almak zorunda kaldım. Orada kaldığı süre boyunca 10 15 kez çiftleşmişler be uzun süre yerde yuvarlanmış . Kedim artık erkek kediden uzaklaşıp sürekli bir yerlere sakmaya başladığı için aldım. Şuan evde hala kızgınlık belirtileri gösteriyor. Gebe kalmış mıdır kalmamış mıdır?

8 CEVAP

Hamile degilse lutfen kisirlastirin bir daha ciftlesmesine izin vermeyin bu donem onlar icin cok aci verici.

Linsenpai

Hamile kalmadıysa kısırlaştırın yazık günah ya. Burda bi de birkaç gün ayırmayın diyen insan var şaka gibi agahahajs

Oske22

Karnina dokununca hissedilmiyor mu? Memeleri falan büyüyor?
Hamileyken de kızgınlığa girebiliyorlar. Büyük ihtimalle hamiledir 10 - 15 kere cifltesmis hayvan.

Aysenmstura

Büyük ihtimalle hamiledir hemen kızgınlığı geçmez ve hamileyken de kızgınlığa giren kediler varmış. 3 4 hafta sonra memeleri büyümeye başlarsa hamiledir. Hemen belli olmaz.

sekerfare21

İlk ciftlesme denemenizse hamile kalmamis olabilir.

Söylemek zor ilerleyen günlerde siz anlarsınız.
Söylendiği gibi ilk ise olmamış olabilir.

dllrbyr

Teşekkürler hepinize. Kedimin ilk çiftleşmesi o yüzden anladığım kadarıyla hamile olmayabilirmiş. Gelişmeleri takip edecegim 2 3 haftaya anlaşılır zaten durum:)

anjelik123

Dişi kedinin kızğınlığı tam olarak geçene kadar ayrılmamalılar. 3 hafta sonra memelerinde büyüme varsa hamiledir