Brekkies Kedi Maması

serapmavii

Bugun denemek için 250 gr aldım acaba nasıl daha önce kullanan var mı?

8 CEVAP

BalliBadem

Tahıllar( %4 buğday,%4 mısır): %45-55, Et ve yan ürünleri: %25-35, Bitkisel ve hayvansal yağlar: %4-7, Mineraller: %1.3-1.7, Sebze proteini ekstratı: %10-18

Sebzeler(bezelye%1):%1.2-1.7, Balık ve balık yan ürünleri (%1 somon %1 tuna): %2-5
~
Mısır olması -
Et oranı +
Kediye yararsa olabilir

Oske22

İçeriği iyi değil bence. İlk basta tahillar var. Başka mama kullanabilirsiniz

Oske22

Ben ilk çıkan siteye baktim bu şekildeydi

Tahıllar

% 43-48

Et ve yan ürünleri (%2 sığır eti,%2 süt danası eti)

% 25-32

Sebze proteini ekstratı

% 11-14

Sıvı ve katı yağlar

% 6-7

Bitkisel türevler

% 5-7

Mineraller

%1,5-1,6

Sebze (%1,5 kurutulmuş bezelye)

Oske22

Tahıl orani çok değil mi?

En başta tahıl yazan bir mamadan kesinlikle uzak durun.

BalliBadem

Hm demekki her sitede başka içerik yazıyor direkt paketin arkasını okumak daha güvenli olur o yüzden olumlu yada olumsuz yorum yapamam

Carathras

Bu paralara kesinlikle çok kötü bir içerik ...

serapmavii

Ben de ballıbadem'in okuduğunu okudum deneyelim dedim 250 gr aldım 10tlye denemek için