Kedi Kumu

crenxx

Ben kedimin kumunu temizlerken poşete kokuyordum oradan da tuvalet deki çöp kutusuna atıyordum fakat bir koku oluşuyor tuvaletin içine atınca tıkanıyor ne yapacağımı bilmiyorum bentonit kum kullanıyorum siz nereye atıyorsunuz

11 CEVAP

jamesdeen

Çöpe?

holdmybeer

Kedi kumu asla tuvalete atılmaz dediğiniz gibi tıkanır. Evde de tutulmaz koku yapar. Malum yaz da geldi daha kötü kokar hatta. Tuvaleti temizlediğiniz gibi dışarıdaki çöpe atmanız gerek.

sekerfare21

Kedinizi alistirabilecekseniz pelet kullanin, tuvalete dokulebiliyor peletler. Ben denemeyi cok istiyordum ama hamilelik, dogum, yavrular derken vakit bulamadim bir turlu.

Gkocg

Küçük bir kapaklı çöp kutusu aldım. İçine 2 kaşık karbonat döktüm. Çişini poşete alıp koyuyoum iyice düğümleyip bu çöp kıtusunda biriktiriyorum. Balkonda duruyor hiç kokmuyor.

Bir de mini boy çöp poşetine koyuyorum ben çişi. Çişlere çok yakın bir yerden düğüm atıyorum. Sonra çevirip o poşetin kalan kısmının içine koyuyorum düğümlü kısmı bi düğüm daha atıyorum. Tek poşetle iki kat poşetlenmiş gibi yapıyorum yani.

Gokgokgok

Bencw onun için kapaklı bir çöp kutusu ayarlayın birde buzdolabi poşetine koyup iyice bağlayıp atın her sabahta çöpe atabilirsiniz daha iyi olur :)

crenxx

çöpte koku yapıyor

sekerfare21

Mumkunnildugunca evde bekletmemek lazim, usenmezsem hemen cope atiyorum. Usenirsem de her gece toplu atiyorum.

crenxx

tamam teşekkür ederim bilgiler için artık dışarıdaki çöpe atarım

Drawhel

Küçük posete atıp direkt dışarıda ki çöpe atabilirsiniz, eğer kum kokuyor diyorsaniz kitten max tercih ederim bende yeni kullanmaya başladım ama gerçekten hiç konu olmuyor

crenxx

Teşekkür ederim

Ayselgns

Ben buzdolabı poşeti alıyorum
3 -4 lira bir maaliyeti var. 100 tane falan poşet var içinde. Kaliteli bir şey almanıza gerek yok tek kullanım atıyorsunuz zaten. Bir çöp diğer çöpe atılmaz ☺ tuvalete ise tuvalet kağıdı bile zarar verirken kum atmayı düşünmeyin bile. Kedinizin zaten büyük tuvalet rutini bir süre takip edin. Belirli zaman dilimlerimde gerçekleşir genelde. Her gün inin atın o çöpü ne olacak :) hareket zarar değil fayda sağlar ;)