Yavru Kedim Kayboldu Ne Yapmalıyım Acil????

Kurnaz123

Yavru kedim kayboldu ne yapmalıyım acil ????

13 CEVAP

Kurnaz123

Evet buldum kömürlüğün arasına sıkışmış

Kurnaz123

Evet buldum kömürlüğün arasına sıkışmış

Oske22

Kumunu veya vir eşyasını evin önüne koyun. uzaktan bile kokuyu alip geliyorlarmis.umarim bulursunuz

SBKart2207

Eğer sizi taniyacak kadar vakit bulduysa daha şanslısınız . Sesinizi duyunca belki çıkabilir . Önce yakın bölgeden başlayın aramaya çok yakın yerlere girebiliyorlar aklınızın ucundan geçmiyor. Yan binalara kendi binanıza vs delik bahçe kutu araba altı çöpler falan her yere bakın

NSukun

Kuru mama yiyorsa mama kabini sallayarak arayın sesine sartlandiysa koşup gelir

Anonymus552223

Kokusu degistigi icin birkac gune alisirlar yine

Ozge00

Buldunuz mu kediyi?

Anonymus552223

Kayboldu derken

SBKart2207

Bodrum katları pencere aralarina falan da bakin

Nazzzz011

Kedi kumunu evin önüne bırakın arada karıştırın kumu kokusu havaya yayılıyor belki gelir öyle

Kurnaz123

Bir şey daha sorabilirmiyim. Benim yavru kedim var veterinere gitti 4 gün kaldı geldiğinde annesi ve kardeşi onu kıhhhh yapıyor yanlarına yaklaştırıyor çok acil ne olur

Kurnaz123

Bir şey daha sorabilirmiyim. Benim yavru kedim var veterinere gitti 4 gün kaldı geldiğinde annesi ve kardeşi onu kıhhhh yapıyor yanlarına yaklaştırıyor çok acil ne olur