Saçma Bir Soru :)

Kevserhaksever

kedim oyuncak tokasını suyunun içine atıyor ve o şekilde su içiyor. Bunu her seferinde yapıyor :) Neden??

5 CEVAP

Drawhel

Kediler farklı hayvanlardır, nerde ne zaman ne yapacakları belli olmaz, o bunun bı şekil şu içme yontemidir belki :))

Cansumuezza

Hahaj onu kendine arkadas etmis herhalde, bizimkininde bir ipi var her yere onunla gidiyor evde, mama yerken ipin bir ucunu mama kabına koyup yiyor hatta ;Dd

Ares87

Çünkü canının keyfi öyle istiyor biz kimiz ki onu sorgulayacağız :)

Kevserhaksever

yeni başladı bu huy :) zaten tuhaftı iyice antin kuntin şeyler yapıyor :))

Siyammm

Çünkü o kedi