Uzun Yol

Erogluekiin

Dayım öldüğü için corona zamanları bitince mezarına gitmek istiyorum köye ama biraz da kuzenlerim ile kalacağım 10 -14 gün orda kalacağız evde annem olacak en fazla günde 5 saat yalnız kalacak kedilerim. Ama sorun olur mu onlar için gitmemeli miyim? Bana çok düşkünler 2 3 saatte bir üstüme çıkarlar guruldayarak. Biraz dayım için birazda kuzenlerim için gitmek istiyorum...

7 CEVAP

Oske22

Evde biri varsa sorun olmaz. Bazi kediler sahipleri olmayınca Mama bile yemiyormus. Sizinki öyle değilse sorun olmas bence.

Oske22

Surekli evdeyseniz ve 2 haftalığına giderseniz biraz cingar da çıkabilir evde tamamen kedinin karakterine bağlı :D ben lavabodan 2 dk cikmasam hemen bağırıyor

Anonymus552223

Basıniz sagolsun ama virus de bitmis degil ben olsam gitmezdim. Tabi bu sizin vereceginiz karar kedileri almayacaksiniz degil mi

Erogluekiin

Hayır kediler evde kalacak annemle şu an değil zaten yani o zamana kadar ortalık düzelirse temmuz ağustos gibi gideceğiz

Ayselgns

Kedilerinizi düşünmeniz çok güzel ama şuan ne kadar da bensiz yapabilirler mi yapamazlar mı diye düşünsenizde , gerçek durum değişmeyecek. İki kedi sanıyorum kedilerim demişsiniz. Anneniz ile normal zamanda beraber yaşıyorsanız. Yani kediler sizi birlikte görüyorlarsa rutinde sorun olmaz annenizi tek görmeleri.Ama normalde annenizle yaşamıyorsanız kediler için gelecekse anneniz biraz endişe yaşayabilirler. Tepkisini yaşamadan bilemezsiniz.

Erogluekiin

Annemle beraber sadece korktum biraz acaba psikolojik sorunlar yaşar mıyız diye

Oske22

Yaşaması muhtemel. Annenize de cok yanaşmıyorsa siz olmadığınızdan annenize bağlanabilir ve gelince bir sürprizle karşılaşıp artık sizi takmadığini gorebilirsiniz :D tecrübeyle sabit oysa benim 2 gun bile olmamıştı