Kedimin Temizliği Lütfen Yardımcı Olun

Minikbihter

Bu hafta 7 haftalık olacak kedim tuvalet eğitimini yeni aldı sayılır ama yaptıktan sonra kuyruğunda ayağında hep dışkı kalıyor ılık ıslak bir pamuk ile temizlemeye calisiyorum kesinlikle elletmiyor hafifte kötü kokuyor ne yapabilirim hep böyle mi olacak?

2 CEVAP

Cansumuezza

Büyüyünce geçer. Henüz bebek olduğu için böyle kazalar normal.

senaaa0508

Hep öyle olmayacak tabiki kediler titiz canlılar. Şu an çok küçük yavaş yavaş öğrenecek benim kedim de o kadarlıkken öyleydi şimdi 4 aylık tertemiz öğreniyorlar yani :) yıkamayın hasta olabilir kendini temizlemeyi yeni öğrenmeye başlamışken bırakabilir vb sıkıntılar.. Silme işlemini yaptığınız gibi devam ettirebilirsiniz merak etmeyin bebek daha zamanla yerine oturacaktır tüyü kadar sağlıklı ömrü olsun miniğin :)