Gimcat Antistress Kullanan Varmı

Arkadaslar bu ürünü kullanan varmı kedınızde ne gıvı degısıkler yaptı ılk gun cok cok az vermeme ragmen butun gun uyudu endıslendım bıraz(duyar kasanlar ıcın ALMAK VE VERMEK ZORUNDA KALDIM yargılamayınız tesekkur ederım

2 CEVAP

Oske22

Merhaba ne için kullandiginizi sorabilir miyim acaba?

Ayselgns

Adından da anlaşılacağı gibi sakinleştirici etkisi ile uyumasına , gevşemesine sebep olmuş olabilir.Sakin olun ;) Gimcat ' in bir çok ürününe hakimim çok iyi bir marka olumsuz bir şey yaşayacağınızı sanmam ;)

Kediler zaten hep uyur :)