İlgi?

zbuse

Sizce fazla üstüne düşmek mi yoksa kendi haline bırakmak mı daha iyi?

12 CEVAP

BalliBadem

Çok ilgilenince çok şımarıyorlarıyorlar bizzat yaşıyorum ama çok ilgisizlikte iyi değil ayarlı olmak gerek mesela Badem yemek konusunda beni çok yoruyor bi gün saldırarak yediği şeyi öbür gün yemiyor yada tam tersi bende yesin diye kırk takla atıyorum bunlar hep şımartmaktan oluyor işte

Kedimiriltisi

Kedinin alanını daraltarak sürekli sevmeye çalışmak onu sıkar ve hırçınlaştırır. Kediler yapısı itibariyle biraz özgürlüklerine düşkünlerdir. Ama ilgisiz de bırakmamalı, öpmeli o burunları bıyıkları :’)

BalliBadem

Millet senelerce aynı mamayı kullanır kedi bıkmaz Badem inde dünkü aklıyla bugünkü bir olmuyor

Ayselgns

Kedinin derin sevgi ihtiyacı vardır. Sevgi iyileştirir.

selincam

sevgiden daha güzel ne olabilir bol bol öpelim bal patileri :)

cuneytsahin

Açıkcası çok ilgilenilen kediler daha uysal oluyor.Benim kedim travmatik bir kediydi ve öyle ki 7-8 aylık olmasına rağmen 4 aylık gibi duruyor.İlk zamanlar kucağa alınca tırmalayıp tıslayan kediyi ilgiyle sevgiyle iyileştirdik.Şu an kucağımızda uyuyor. Kedileri köpekleri yani hayvanları sevin sevdirin.Onlar insan gibi nankör değiller.Küçükse şımarır ama karakteri oturunca size aşkla bakan bir çocuk göreceksiniz.

Siyammm

Fazla üstüne düştü diye hastalanmaz . Olabildiğince ilgilenin

Oske22

Çok üstüne gittim bende ilk aldığımdan beri sürekli peşinde dolaşıyorum. En ufak bir miyavlasa bana her istediğini yaptırıyor. Bence tam ortası olmalı. İlgi arsizligi oluyor sonra :D

Gamsem

Canını çıkartıyorum her hayvanı aşırı seviyorum kişiyle alakı benim durum yoktur çok severim ama mesela eşim arada bir sever sizin sevgi anlayışınızla alakalı:) sevgidende hiçbir canlıya zarar gelemz emin olun

Nazzzz011

Kediye göre bence kimi ilgiyi sevmez kimi sever

kedimelsa

Ben çok ilgileniyorum ve çok şımardı tırmanıp atlıyor tekrar tırmanıyor tekrar atlıyor elinde kaydırak da oldum diş kaşıyıcı da şikayetçi misin dersen hayır kabul ediyorum ????????????

zbuse

Bizimkisi homurdanmaktan hal oluyor sevilmekten o öyle olunca dahada sevesim geliyor önceki kedilerim bu kadar ilgi sevmiyordu :D