Gimcat Baby Tabs

crenxx

Dün yaklasik 1,1buçuk aylik kedim icin bu siteden gimcat baby tabs taurinli bir vitamin aldim kullanımında 8 tablet diyor fakat ben 2 tablet vereceğim kullananiz var mi memnun musunuz

5 CEVAP

fredda

Ben kullanıyorum ve açıkçası sekiz tablet vermek uygun mu bilmiyorum... Yani kullanımı kısmında öyle yazıyor evet ama ben günde dörtten fazla vermiyorum. Çok da bayılarak yiyor, iki üç günde bir veriyorum. Bir değişiklik olduğunu sanmıyorum kedimde.

fredda

Veterinere gösterdiğimde pek tavsiye etmemişti bunları vermektense doğal şeyler ver diye. Yani abur cuburmuş bunlar tamamen.

Gamsem

O ürünü kullanmadım fakat diğer ürünlerini kullanıyorum araştırmalarım ve burda bahsedilenlerden yola çıkarak gimcat iyi bir marka içiniz rahat olsun ama yavrunuz çok küçük okadar küçük bebeğe verilirmi bilmiyorum:)

Kuzucansu44

Onu ben yavru kedime ödül gibi veriyordum. Ama kedim bi zaman sonra yememeye başladı. Bende günde 5-6 tablet mamasına koyuyordum

crenxx

Tamam teşekkür ederim