Mystic Mama...

fredda

Geçen hafta Mystic mamanın testerını sipariş etmiştim, bugün getirdiler. Benim yaşadığım yerde oldukları için kendileri özel olarak getirdi, herhangi ücret ödemedim. Bu davranışları hoşuma gitti açıkçası. Site içinde Mystic hakkında araştırma yaptım ve bazıları dışkıyı kötü kokuttuğunu yazmış. Uzun süredir kullanan varsa gözlemlerini alabilir miyim? Testerını denedikten sonra Mystic'e geçmeyi planlıyorum..

5 CEVAP

ILoveF

Ben herhangi bir sıkıntı yaşamadım kullanmaya devam ediyorum.

Carathras

Ben 5 kedim de 3,5 aydır kullanıyorum, olumsuz bir durum yok kullanmaya da devam edeceğim.
Tavsiye de ediyorum.

Anonymus552223

Diski konusu ilk basta dediginiz gibi ve biraz da yumusakti fakat gecti. Kakasi normal suan. Kokuya da alistim mi yoksa kokutmuyor mu bilmiyorum

Anonymus552223

Sanirim 4 5 ay oldu

fredda

ne kadar süredir kullanıyorsunuz?