İştahsızlık

Merhaba herkese,
Bizde 3 gündür biraz iştahsızlık problemi var kuru mamasını yemesinden anlıyorum istemeyerek yiyiyor 75gr kadar yerken şuan 40-50 gr a kadar düştü yaş mama ağırlıklı besliyorum yaş mamasını severek yiyiyor halsizlik gibi bir problemimiz yok fakat neden olduğunu anlamadım hava şuan burda sıcak falanda değil

4 CEVAP

Oske22

Yaş mama yiyorsa zaten cok kuru mama yemezler onu daha cok seviyorlar. Bizde de sıcak değil şuan ama yaz geldiği ilk günden beri istahta azalma var normal olduğunu öğrendim.

Oske22

Biraz daha gözlemleyin siz yine de başka sorun olursa veterinere sorarsınız hemen.

Maalesef yaz ayları böyle oluyor geçen senede temmuz ayında iştahında azalma olmuştu bu sene erkenden başladı

Oske22

Biraz daha gözlemleyin siz yine de başka sorun olursa veterinere sorarsınız hemen.